Červen 2006

postavicka pro morfa

28. června 2006 v 22:37 | k
tady to je ale nevim, jestli to budem zitra nejak kontrolovat, tak je to zbytecny.........

a jako alfa

26. června 2006 v 11:01 | klb
tak tady jsou ta áčka...

pravda o imrichu b.

23. června 2006 v 9:38 | kullba |  spolek mladých bagatelistů
poslechněte, přesněji řečeno ráčete přečíst, smutnou veršovanou pravdu o imrichu boltci. speciálnímu uskupení, které se zabývá historií tohoto geniálního chudáka, spolku mladých bagatelistů se podařilo získat přepis básnického zpracování této smutné události, kterou zaznamenal původní Neřevský občan Bedřich Brokát. pan Brokát už dnes dávno není mezi živými, avšak jeho vnuk Václav dodnes žije v Chotěšově, což je coby kamenem dohodil od zaniklých Neřví.

desátá Madéleine

21. června 2006 v 10:46 | kalberta |  akce a reakce
byl jsem včera v lampě na koncertě francouzské kapely, jejíž název vidíme na logu a který je na naše poměry docela složitý. měl by být čten zhruba jako diziem rü d la madlen a v překladu znamená ulice madéleine 10. proč se kapela jmenuje zrovna tak, to se mi bohuzel nepodarilo zjistit. koncert byl supr, muzika sqělá. kombinace tradičních šansonových melodií se prolínala s hard corem a to tak vášnivě, že houslista a klarineťák místy ne úplně stíhali. hráli taky několik balkánských melodií, který mě vyloženě nadchly. a při několika typicky franských nápěvech, jako bych v kombinaci houslí a klarinetu slyšel jihočeskou veselku, na kterou plynule navazovaly tvrdý až metalový kytarový rify. všichni hudebníci báječní, akorát bubenýřina pořád neskutečně mlátil do crashe. to je ten činel, kterej dělá úplně největší bordel, takže jsem odcházel s pocitem, že jsem měl uši... no a nakonec to fakt pořádně rozbalili, zpěvák, houslíř a klarineťák odložili inštrumenty, začli se rvát a nakonec téměř zcela demontovali scénu. kytarový kombo úplně shodili ze židliček, na nichž po celý koncert pokojně trůnilo, žádnej stojan s mikrofonem nezůstal stát, kytarista svým nástrojem mlátil o to kombo, prostě show jako od nefalšovanejch hardkoristů... nakonec odešli, všechno tam nechali, jak bylo, kytara pořád ještě doznívala táhlou vazbou, no hustý. v tu chvíli jsem si říkal, že by nebylo špatný, dělat jim manažera. přeci jenom kapela, která při každym koncertě rozseká, co může, nejlépe všechno, co neni její, to musí být pro produkčního zlatej důl... chvíli jsem neveřícně tleskal a přemýšlel, co si od petra choury, ředitele klubu, asi vyslechnou.. potom grupa přidala ještě tři písničky, i když to chvíli trvalo. museli postavit to kombo, všechny stojany, naladit kytaru, upravit snímač na klarinetu a tak dále. no prostě bezva koncert s hodně přehnanym koncem. jackass jak má být...

balonové létání

18. června 2006 v 12:50 | kalbalón |  akce a reakce
.. je jednou z nejbezpečnějších forem přepravy! což by se na první pohled nemuselo zdát. a to především proto, že koš (který má rozměry přibližně 150 x 150 cm) je nadnášen vlastně toliko horkým vzduchem. ovšem za posledních dejme tomu deset, maximálně patnáct let jsou registrovány dvě vážné nehody, při nichž došlo ke ztrátám na životech a to ještě v jednom případě byly na vině spíše dráty elektrického napětí, které zkratem přepálily ocelová lanka, na kterých je zavěšen koš a ten poté, celkem logicky, spadl k zemi.

sqrna olejová

15. června 2006 v 17:39 | msgre adolfo |  adolfo a jeho texty

olejová sqrna na vozovce / o kousek dál auto drtí chodce
přijíždělo rychlostí ke stovce / limitně se blížící
v pískovišti malá holka / líbeznou melodii brouká
na celou tragédii kouká / nepřítomnej výraz na líci
nepřítomnej výraz na líci...
namažu si třeba chlebem sádlo / přes kalhoty oblíknu si prádlo
nasypu si čistý ptačí žrádlo / jenom abych se zabavil
lodí budu popohánět pádlo / a od země trsátko mi spadlo
pan mlynář jde upustit si hradlo / aby tu srandu nezkazil
aby tu srandu nezkazil...
všechno je to naruby a já sem pomatenej / nevidí si do huby ten vůl do čela povolanej
všechno je to naruby a my jsme zabedněný / ženem se do záhuby, jsme sami sebou odsouzený

adlf

15. června 2006 v 17:26 | kalboň |  lidé, bohužel ne tři dé...
už je to nějaký ten pátek, co to adolfo poprvý rozbalil na cigištočku, přesněji řečeno, těch pátků je dneska právě padesát! když už jsem si to jednou uvědomil, byla by škoda se o tom nezmínit.
no a jelikož adolfo žádné jiné vystoupení neabsolvoval, bude letošní cigistock svědkem druhého adolfího výstupu a to ne ledajakého. na několik pissniček si totiž sjednal komplice, kteří jej na jevišti podpoří. nejedná se o nikoho menšího, než jsou jakubisko truneczech a jarousch schwehla. tak uvidíme, co letos chlapcí předvedou :)

letní výcvikový kurs

14. června 2006 v 13:20 | kalb |  akce a reakce
takovou akci aby člověk pohledal. zaplatíte 1700 a máte deset dní co dělat: kolo, lezení, lana, turistika, bivakování a spoustu dalších aktivit. a když vám zrovna celej tejden neprší, můžete fakt zažít věci.. i když... možná že sme prožili eště hustší věci než normálně, protože my sme na kurzu měli jeden den hezky. ostatní dnové byli zachmuření a valná část z nich také zcela prochcaná. a protože sem s sebou měl fotův přístroj, mohu přiložit také obrázky.

blbec, blbec, blbec!

10. června 2006 v 19:32 | kalba |  lidé, bohužel ne tři dé...
no je to možný? on si nedá pokoj. jirka je faakt mimo. on ráno nechá podepsat celou čssd pakt o nespolupráci s ods, kdu - čsl a zelenými a večer ve zprávách oznámí, že "no tak podívejte, já myslím, že po třech dnech vyjednávání je hodně předčasné hovořit o předčasných volbách."
ach bože. připomíná mi to část adolfího textu. zpívá se tam, že všechno je to naruby a já sem pomatenej, nevidí si do huby ten vůl do čela povolanej... platilo to o standovi g, platí to i o jírovi p. snad tam už dlouho strašit nebude. ovšem zůstává otázkou, zda po tom pablbovi přijde někdo, o kom bych mohl složit něco pozitivního...

konečněěě

9. června 2006 v 18:20 | kalibu |  slinty - bryndy - kidy
sou tady nový kossy... a hrajou luxusně. sláva, třikrát hurá, mam co poslouchat... nebo spíš z čeho poslouchat. to je vám tak krásnej pocit, že je hnedka pudu vyzkoušet. a pudu někam daleko. jen tak. sám. a budu poslouchat:))) těšim se na to. tak zatim kalba.

transformace

9. června 2006 v 10:35 | kalibaba |  slinty - bryndy - kidy
.. ale jenom malá. možná sem se pustil na dost tenkej led... ano. nechal sem se jarouschem inšpirovat a vlak do záhlaví zařadil. líbí se mi ta fotka, i když byla dost narychlo dělaná. fotíte na náspu u mostu milenia večerní sešeřelou plzeň a najednou mašina. tak honem jenom otočit stativ a cvak. další už za tu dobu, co s me tam s miloshem byli, nejel...

strach z loba

8. června 2006 v 11:09 | kalba |  slinty - bryndy - kidy
.. to mam no... příští pátek zkouška z biomechaniky a neumim ani hovno z toho, na co se mě tam lobo bude ptát... ach jo. nesnášim fyziku. nikdy sem ji neměl rád a teď z toho mam dělat zkoušku. ňáká mechanika. to bude veselost. poslední možnost, jaxe udržet na škole. nejsem věřící, ale Pane, buď ku mně milostiv!

oznámení

7. června 2006 v 12:31 | kalba u vytržení |  slinty - bryndy - kidy
v našem absurdistánu (geniální to výmysl luboše palaty, komentátora lidovek) létají trestní oznámení jako v pohádce pečení holubi do úst... aféra opět poměrně závažného rázu, posuďte sami: kdosi se možná snažil uplatit pavla ploce, bývalého skokana na lyžích, aby dezertoval od sociálních demokratů k zeleným.
za tento přestup jej mělo čekat pět mega v českejch. pavel to samozřejmě rezolutně odmítl a dál se zahazuje s jírou a jeho bandem. podal ale spořádaně trestní oznámení, což je jeho nesporné právo. jsem zvědav, co složky represivní vyšetří...
pravicoví politikové naznačili, že to mohla být pouze provokace, dokonce si dovolili i tak smělé spekulace, že by mohlo jít o lišácký nápad z vedení čssd. a hned byla další žaloba na světě. pan tvrdík, strůjce poněkud trapné předvolební kampaně, podal trestní oznámení na ivana langera pro urážku na cti...
chci taky podat trestní oznámení! na čssd. za co? jen tak. že existuje. uráží mě to...

pokusy berty váleče

6. června 2006 v 20:22 | kalbaba |  házení, Vážení!
taxem si dneska házel a přepadla mě touha, zároveň fotit. nejdřív sem si řikal, že to asi neskloubim. ale nakonec sem to přece jen na samospoušť vyzkoušel. mnoho fotek padlo a mnoho jich nebylo dobrých. přesto však některé inzeruji :
opravdu pouze malokterá stojí za to...
tyhle tři sou ..
ještě tak nejpovedenější..

le parkour

5. června 2006 v 20:49 | kalba |  aktivity i pasivity
takže přátelé. dnes si budeme vyprávět o parkouru. tento sport je u nás poměrně mladou disciplínou. také se můžeme setkat s názvem free running či street climbing. v zásadě jde o jeden a tentýž sport, s tím rozdílem, že le prakour se provozuje ve francii, nespoutaní američané volně běhají a v británii se leze po ulicích.

volební marast

4. června 2006 v 12:31 | kaliban |  slinty - bryndy - kidy
pat znělo mi v hlavě, když sem nedávno dohrál nerozhodný zápas v šachách. nebo... dohrál. spíš sme ho s prckem ukončili, protože bychom se výsledku nedočkali:) no a necelej tejden po kontumaci našeho souboje slyším opět pat, pat..

milda váleč

1. června 2006 v 16:06 | kalb |  házení, Vážení!
milda s těma míčema opravdu válí. tohle sem nedávno vyfotil pod mostem milénia a myslim, že sem docela vystihl správnej okamžik. ale co fotek na to padlo, to se musim priznat..:))) sqělou práci odvedl morph, kterej fotopolotovar upravil a udělal z něj plnohodnotny obrázek.

imrich

1. června 2006 v 15:25 | kalbič |  spolek mladých bagatelistů
tak tohle je, přátelé unikátní nález:
počítačová simulace imriší podoby, zasazená do libovolného prostředí. zázrak moderní techniky. perla nejdokonalejších grafických postupů. ten pokrok... vy kdož o imrichovi nevíte, řáčejte přečísti článek tento ne málo obsáhlý:)

respectí paní

1. června 2006 v 14:54 | kalba |  lidé, bohužel ne tři dé...
tereza za to může. nebýt terezy, adolfí blog by nikdy nevznikl. netroufám si však rozhodovat, zda je to dobře či špatně...