ta česká vynalézavost...

26. července 2006 v 13:56 | kalbí páně |  lidé, bohužel ne tři dé...
na co všechno nepříjdou lidé v mezní situaci: žena pašovala svému manželovi do borské věznice drogy. ale jakým způsobem! ona je tam střílela kuší...

to znamená, že vzala dutý šíp, narvala ho pérem a vyslala panu manželovi (jenž sedí právě za výrobu, držení a distribuci pervitinu a jiných omamných látek) skrze zamřížované okno do já nevim kolikátýho patra... na lumpárnu se přišlo docela náhodou, když některý z dozorců "omylem" zaslechl telefonát, v němž se o inkriminované předávce dozvěděl. a nebýt onoho hovoru, nikdo by dále nic netušil.
nepřeqapí, že věznice se k incidentu nehodlá vyjádřit. její mluvčí pouze uvedl, že žena je vyšetřována na svobodě, neb se stará o dvě malá robata. dále pak uvedl odborník na luko- a kušostřelectví, že žena musela mít alespoň základy balistiky a musela nejméně několik dní pilně trénovat, neboť se pokaždé trefila. a vůbec to musí být velmi zručná žena, protože vyvážit šíp pikem tak, aby vletěl do právě jednoho konkrétního okna musí být asi docela kumšt. klobouk dolů, dámo!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Coiotus Coiotus | 27. července 2006 v 12:25 | Reagovat

kdyby třeba dopravovala drogy do věznice potrubní poštou...nebo třeba visutou lanovkou...:)

2 kalba kalba | 28. července 2006 v 10:15 | Reagovat

a copa treba postovni holubi?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama