Srpen 2006

konečně!

29. srpna 2006 v 12:15 | kalbaret |  hudba - potěcha duše
tak. teď, když už jsou v nový rubrice dva články, můžu konečně napsat o pochybném zábavovém uskupení, jež terorizovalo plzeňskou scénu svými neblahými melodiemi a falešnými zpěvy a jehož jsem měl to štěstí být členem. bystří už nejspíš vědí, že se nejedná o méně famosní kapelu, jakou byl mrtwej vaněk... cha chá, to sme se zasmáli.....

wohnout

28. srpna 2006 v 19:45 | kalba |  hudba - potěcha duše
není asi nutno představovat tuhle pražskou partu, každý si je dokáže dobře představit sám:) pro pořádek ale uveďme, že kapela se jmenuje wohnout, pochází z maďarského sékészféherwáru a hraje těžko zařaditelnou hudbu na hranici vážný muziky, country a těžce komerčního popu:)))

výron chtíče

28. srpna 2006 v 10:44 | chtivec.. |  básničky a říkadla
takový párek stupidních veršů, kterej sem našel na jedný stránce diáře z loňska...
chci tě, drahá, velice
chci tě líbat na líce
osahávat, kousat, hladit
z prádla tělo vystrnadit

jak já jídávám

28. srpna 2006 v 10:05 | sir adolfo:) |  adolfo a jeho texty
už to takhle dělávám nějakej ten pátek
brambory si uvařim a k nim karbanátek
složitý to není stačí masa namlít plátek
vždycky když jsou karbanátky to je doma svátek
joj! no to si dám.
joj! tak to se mám.
joj! no to si dám
joj! už nic nevnímám.
to se, pane, nabaštim jak o svatej neděli
co je tady na stole je moje to se nedělí
z talíře se na mě krmě nestydatě tetelí
no takhle jsme se, moje milá, hodně dlouho neměli
joj! no to si dáš.
joj! vždyť už to znáš.
joj! no to se máš.
joj! a toho si važ.

opeth

27. srpna 2006 v 12:01 | kalba |  hudba - potěcha duše
taxem se konečně pochlapil a začal psát článek, kterej je aspoň trochu o něčem. tím něčím je kapela, kterou mam opravdu rád. dokonce tak rád, že sem qůli ní založil novou rubriku, což teda asi znamená, že bych do ní teď měl psát...

šlendrián!

26. srpna 2006 v 13:31 | kalba |  slinty - bryndy - kidy
taxme si se ženou koupili směs arašídů, rozinek, kešu a lískových ořechů na zapejkaný těstoviny se sýrovou omáčkou a ořechy. po rozbalení pytlíku a roztřídění všech složek jsme nevěřili vlastním očím:
spíš se tedy zdá, že si v balírně spletli pytlíky, na směs rozinek a arašídů dali špatnej obal a to zbylý se jim tam nějakou záhadou připletlo... ještě se rozmejšlim, jestli s přiloženou fotkou napsat výrobci, ale myslím, že by to nemělo valné ceny, sou to šejdíří! nevděk světem vládne.....


bugr..

24. srpna 2006 v 13:46 | kalba |  lidé, bohužel ne tři dé...
... aneb jak to vypadá na mém "hudebním" stole: foto by rézi

hleďme!

23. srpna 2006 v 19:28 | nevěřícný |  lidé, bohužel ne tři dé...
že by se ledy hnuly? včerejsí HC odpor ve stylu "mirku, sorry, ale já ti na tvojí vizi jebu!" se dnes změnil v příslibnou folkovou písničku "pojď, míro, půjdem spolu na oběd!" no, uvidíme. oni zase nějakou tu překážku najdou. i když už to vypadá, že jirka s mirkem konečně našli společnou strunu, jsem zatím spíše skeptik, ale to já bývám. prostě si chci počkat, kdo bude nakonec hrát první housle...

krása neskutečná

22. srpna 2006 v 15:21 | bob a tom |  slinty - bryndy - kidy
tak jsem dnes absolvoval neskutečně krásnej rozhovor se svou pani... více dále :))

(hambatá:) nabídka

22. srpna 2006 v 14:46 | trikAlb |  spolek mladých bagatelistů
kdo by chtěl mít takový tričko, jako maj adolfo a band, ať se ozve. stejně je to hustý, jak kapela, která měla tři zkoušky a jeden koncert už má stickery a trička atd:) holt když je nápaditej a samostatnej realizační štáb, všechno jde. pro ilustraci mohu přiložit pár fotek, abyste případně nekupovali zajíce v pytli, protože to se, jak všeobecně známo, nevyplatí! tady sou ty fotky:
no a to je tak všechno. takže kdo by ho chtěl, musí vědět ještě tolik, že pro nečleny sestavy je v plánu, že to, co je na členských tričkách růžově, bude na ostatních zeleně. tedy to znamená, že teď už všechna trika, krom těch pro morfa, respectu a alitzi (bude - li se toužit připojit ku stávající jednočlené dechové sekci), budou se zeleno - bílo - stříbrnym potiskem. každopádně triko bude vždycky černý.
kdo by tedy měl zájem, nechť napíše na icq# 174-000-980 stručnou objednávku: "chci triko, vole - velikost (S, M, L...) - kontakt (609/112233, 111-222-333). cena ještě neni definitivně ustanovena, ale už teď mohu slíbit, ze její výše bude kulminovat okolo hodnoty 150 kcz. rozhodně nepřesáhne dvě sta.
!!!objednávka je závazná!!! takže žádný vtípky:) vyzvednout triko bude možno v lampě 16.9. u příležitosti adolfího vystoupení za podpory plzeňské grungeové kapely 13. jo a ten kontakt je důležitej, protože plní funkci jakýhosi variabilního symbolu! tak čus v zářijový lampě!

nová oktávka s přídomkem libová

21. srpna 2006 v 12:36 | škodAlb |  slinty - bryndy - kidy
tak a je to tady. škodovka tak dlouho tajila projekt roomster, že za tu dobu dokonce stihla doplnit vakntní okénko v oblasti térénně - užitných vozů SUV, a to studií octavia Scout. vyšla s ní na světlo světa docela nenásilně a s klidem. zajímavé. jestli ono to nebude tím, že nejde o žádnou extra novinku, nýbrž "pouze" o novou modelovou řadu... no ale pojďme dál.. pro ilustraci přikládám obrázek, kterýž zdaleka není z mých čoček, jeho autorem je Škoda auto osobně:

a je to zase on

20. srpna 2006 v 15:05 | pakalba |  lidé, bohužel ne tři dé...
jp opět září. navrhuje předčasné volby v roce 2008 s tím, že se bude volit do sněmovny, krajských zastupitelstev a senátu dohromady. jiří, já tleskám!
dle mého mdlého úsudku se pojem (je to sice nehezké, ale pan téměř expremiér si svou snahou udržet se na mocenském výsluní za cenu jakkoli vysokou vydobyl místo mezi pojmy, zdaleka se už nejedná o pouhé jméno...) paroubek stane milníkem v českých politických dějinách. je jen otázkou, co všechno ještě stihne a zdali předčí takové milníky, jakými bezesporu jsou vk, mz (neplést se slavnými jednostopými stroji německé výroby), sg a řekl bych, že ani mt nezůstane ušetřen.
zkrátka státi se v zemích českých premiérem = veškerý morální a společenský kredit ztratiti, odhoditi všeckery zábrany a čelem napřed ku slávě a populismu vykročiti...

operace robert ďábel

18. srpna 2006 v 13:12 | lazebník dolnobělský |  akce a reakce
tak jsme si s prckem vyrazili na výlet. jeli jsme busem do dolní bělý a nikdo by nevěřil, kolik autobusů tím směrem jezdí. nejdřív jsme zkusili první. nic, jel jenom do břízy. tak druhej. "jó, kucí, to musíte eště počkat, ten jede až za mnou. já jedu jenom do horní" usmál se řidič, když si prcek vyžádal dva lístky do kýžené destinace. a dost! podruhý už ze špatnýho busu vylejzat nebudu! jedeme do horní, zavelel jsem a bylo:)

to sou mi noviny

17. srpna 2006 v 12:20 | k. |  slinty - bryndy - kidy
taxem se na netu dočetl, že "zrzky si užijí v životě více sexu než blondýnky". je to navýsost zajímavý projekt, který rozjel německý profesor werner habermehl. podle něho jsou prý blondýny na prvním místě pouze v množství zažité zábavy.

moravěnko milá

14. srpna 2006 v 10:59 | adolfí pán |  adolfo a jeho texty
na severní moravě, možná, že až v ostravě, hádaly se dvě panenky, hádaly se převelice / na severní moravě, možná, že až v ostravě, hádaly se dvě panenky, která hezčí je.
první říká podívej, já mam výstřih velikej, vlasy blond a oči modrý je mi prostě hej hej hej hej / první říká podívej, já mam výstřih velikej, vlasy blond a oči modrý, život nádhernej.
koukni, jak jseš ubohá, učesej se proboha, já sem holka jako obraz, dost pečlivě pěstěná / koukni, jak jseš ubohá, učesej se proboha, já sem holka jako obraz, prostě libová.
až budu mít manžela, to se změnim docela, vařit, prát a zašívat a přebalovat mimina / až budu mít manžela, to se změnim docela, vařit, prát a zašívat, to bude práce má.
druhá na ni koukala, hlasitě se zasmála, cigáro si zapálila, odplivla a kouř vyfoukla / druhá na ni koukala, hlasitě se zasmála, cigáro si zapálila, mluvit začala:
já sem holka od rány, nemam ráda bárbíny, zobák zavři paty sraž a přestaň mi tu dělat scény / já sem holka od rány, nemam ráda bárbíny, zobák zavři paty sraž, poslouchej na chvíli.
na nohou mam marteny, džíny nosim sepraný, náušnice v nose, kéry, celý záda tetovaný / na nohou mam marteny, džíny nosim sepraný, náušnice v nose, kéry, číro červený.
já se vdávat nebudu, to bych měla ostudu, spim s každym kdo o to stojí, když má prachy, ráda budu / ale vdávat to se nebudu, to bych měla ostudu, spim s každym kdo o to stojí a má náladu.
tak dlouho se hádaly až tašky ze střech padaly, rozsoudit se nemohly a nadávat si nestačily / tak dlouho se hádaly až tašky ze střech padaly, rozsoudit se nemohly a tak se porvaly.

masturbační maraton

9. srpna 2006 v 11:56 | mas_turbator |  lidé, bohužel ne tři dé...
tak přátelé. co sem se dnes dozvěděl, zcela změnilo můj pohled na svět! tak za prvé bych měl začít poslouchat neřkuli uctívat německou skupinu tokio hotel, který sou fakt super a moc krásný klucí. třeba ten bill, to je fakt bimbásek...
no ale dál. za druhé sem zjistil, že onanovat jednou do týdne je málo. došlo mi to po přečtení reportku z mezinárodního masturbačního maratonu. náš reprezentant marcel z ostravy skončil v londýně druhej s astronomickým výkonem šest a půl hodiny nepřetržité onanie za dosažení tří! orgasmů... marcel na sebe prozradil, že k onanii má kladný vztah už od mládí a že v průměru onanuje tak šestkrát týdně. tak tedy, marceli, hodně štestí do dalších ročníků a díky za inšpiraci:)))

už brzy...

5. srpna 2006 v 0:02 | kalbloger |  akce a reakce
czech rock block se blíží. vlastně už je skoro tady. dnes ve 14.00 se rozezvučí aparatury a já budu u toho:))) těšim se na to!

na větrné hůrce

4. srpna 2006 v 14:31 | kalibab |  akce a reakce
to jsme si jednou vyjeli na výlet. trči nás sice trochu zdržel, ale nakonec se vše v dobré zvrátilo. vznikla dokonce jedna zajímavá fotka.
fotil morf, pózovala a foto upravila (úprava tohoto typu je skutečným oříškem i pro zkušenostmi ověnčeného grafika...) kalba, podporovali trčisko s respectem...

fotky

1. srpna 2006 v 19:53 | klba |  slinty - bryndy - kidy
zalozil sem si galrii na rajceti - takze kdo by mel zajem shlednout me fotky z cigistocku, necht prohledne http://adolfo.rajce.net