moravěnko milá

14. srpna 2006 v 10:59 | adolfí pán |  adolfo a jeho texty
na severní moravě, možná, že až v ostravě, hádaly se dvě panenky, hádaly se převelice / na severní moravě, možná, že až v ostravě, hádaly se dvě panenky, která hezčí je.
první říká podívej, já mam výstřih velikej, vlasy blond a oči modrý je mi prostě hej hej hej hej / první říká podívej, já mam výstřih velikej, vlasy blond a oči modrý, život nádhernej.
koukni, jak jseš ubohá, učesej se proboha, já sem holka jako obraz, dost pečlivě pěstěná / koukni, jak jseš ubohá, učesej se proboha, já sem holka jako obraz, prostě libová.
až budu mít manžela, to se změnim docela, vařit, prát a zašívat a přebalovat mimina / až budu mít manžela, to se změnim docela, vařit, prát a zašívat, to bude práce má.
druhá na ni koukala, hlasitě se zasmála, cigáro si zapálila, odplivla a kouř vyfoukla / druhá na ni koukala, hlasitě se zasmála, cigáro si zapálila, mluvit začala:
já sem holka od rány, nemam ráda bárbíny, zobák zavři paty sraž a přestaň mi tu dělat scény / já sem holka od rány, nemam ráda bárbíny, zobák zavři paty sraž, poslouchej na chvíli.
na nohou mam marteny, džíny nosim sepraný, náušnice v nose, kéry, celý záda tetovaný / na nohou mam marteny, džíny nosim sepraný, náušnice v nose, kéry, číro červený.
já se vdávat nebudu, to bych měla ostudu, spim s každym kdo o to stojí, když má prachy, ráda budu / ale vdávat to se nebudu, to bych měla ostudu, spim s každym kdo o to stojí a má náladu.
tak dlouho se hádaly až tašky ze střech padaly, rozsoudit se nemohly a nadávat si nestačily / tak dlouho se hádaly až tašky ze střech padaly, rozsoudit se nemohly a tak se porvaly.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Vita(malej hect) Vita(malej hect) | E-mail | 10. října 2007 v 21:30 | Reagovat

Skvělej text,jen bych se chtěl zaptat- nebylo by možno přidat akordy?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama