jel sem tramvají

16. září 2006 v 10:22 | kalba |  slinty - bryndy - kidy
což by samo o sobě nebylo takovým zážitkem. jezdím jí už jedenadvacet let.. kdo se ale v momentální plzeňské dopravní situaci alespoň trochu vyzná, dá mi za pravdu, že od nádraží směrem na jihovýchod je to špatný.
stáli sme tam včera na tý červený, jak je na mikulášskym. sedíme ve voze a zelená. řidič nic. vypadalo to, že kouká úplně jinym směrem.. skočila červená. taxi řikam, že eště jedna ta zelená mine a půjdu za nim. stalo se. šel sem za nim do kokpitu. klepu, on znuděně otevře. "myslíte, že bychom mohli jet, máme zelenou", ptam se. nevypadá, že by se mu chtělo. "tak to teda nemůžem, mladíku, je tam problém na výhybce."
aha, řekl sem si a vrátil se na svý místo, řka v plénum, že zatím je postup směrem na světovar znemožněn. inu, když zřízenec pmdp, kterej by to asi měl mít na povel a když se nejede, osvětlit důvod veřejnosti, mlčí, musí tam jít blbeček, aby se teda cestující něco dozvěděli... ach.
nakonec tam šla nějaká pani, že prej jestli by ji otevřel, že vystupuje další zastávku. dost neochotně tak učinil.. vystoupil sem taky, přece jen to nemam daleko od inkriminovaného místa...
potom sem šel večer na zkoušku a viděl sem postarší manželský pár tlačit auto. zdálo se, že jim chcíplo ve křižovatce a snažili se ho zaparkovat. pomohl sem jim, přece jen nevypadali, že to extra zvládají. ujel mi kvůli tomu autobus, ale nijak mě to nemrzelo, protože sem měl dobrej pocit.
jestli si většina z vás řekne, že jako proč to sem vůbec píšu, že to je samozřejmost, pomáhat zvláštěpak starším občanům v nouzi, je všechno v pořádku a tenhle příspěvek byl zbytečný plejtvání slovy...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jenys Jenys | Web | 1. listopadu 2012 v 20:22 | Reagovat

Jsou velké výstřednosti, které vytvářejí velké talenty.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama