Duben 2007

vyjebáno

30. dubna 2007 v 10:58 | k |  akce a reakce
víkend, jak má bejt:

situace...

29. dubna 2007 v 13:47 | kalba |  lidé, bohužel ne tři dé...
.. si žádá operativní rešení... bohužel!

řepkou, cestou necestou

24. dubna 2007 v 14:12 | tomáš řepka |  básničky a říkadla
narazit na žlutej špendlík vprostřed řepkovýho pole, to je trochu jako "najít jehlu v kupce sena"...
našel jsem ve žlutym řepky poli
nádherně nažloutlej spínací špendlík
moh' ho tam zahodit vpodstatě kdokoli
učitel, student, tesař či zedník
v klopu jsem vetkl si krásný to šperk
a vydal se řepkou až tam, co je obzor
došel jsem z plzně přes stod až na rýzmberk
a opět nabyl svůj životní prostor
pro ilustraci přikládam foto zříceniny hradu rýzmberk, bych nemohl být opět dehonestován a nařčen, že kecam püčoviny...

adolfo s kapelou v lampě 27.4.

22. dubna 2007 v 19:22 | adolfoosobně |  hudba - potěcha duše
zase! ten blázen si nedá pokoj a pořád se bude někam srát. tentokrát mu jeho vlezdoprdelkovství vyneslo lukrativní termín koncertu se slavnou slovenskou kapelou chiki liki tu-a. no řekněte sami, kdo by si nechtěl zahrát v den, kdy probíhá ve stejnym městě majáles (fast food orchestra, udg), jarní czech rock block (alkehol, deBill heads, debustrol) a eště začíná MS v hokeji?
ale jim to nevadí. tenhleten adolfo s celym tim jeho squaddronem umí zahrát stejně dobře pro 300 lidí jako pro 30:))) navíc zase bude fungovat tiskařská dílna, takže kdo bude mít zájem o triko, není nic snazšího než přijít a říct si, jakou velikost, jakej potisk a kam!
no a hlavně! představí se s nima host a občasný člen jakub jakubec, kterej si zabéká nový tři věci. takže eště jednou opakuju - 27.4. v divadle pod lampou s chiki liki tu-a a hlavně s kubou jakubceeeeeeem :)))
!!! kdo nepřijde, smrdí !!!

proč jsem bloggerem?

19. dubna 2007 v 22:56 | kalba |  slinty - bryndy - kidy
ačkoli bloggerem v poněkud jiném smyslu slova... vždycky sem si představoval blogy jako deníčky: emoce, intimnosti, pomluvy a intrikánství nejvyššího kalibru. nic takového se však po založení adolfího konta nekonalo. občas přišel náznak, jasně, když reprodukuju svoje zážitky a názory, bude to emotivní.. che..:)) ale že bych tu sáhodlouze popisoval rodinné poměry či problémy s erekcí, to ani ne, což?
snažím se psát o věcech zajímavých.. ne vždy se daří, přece jen, konkurence je silná - viz oblíbené- ale snaha je. s časem však už sem na tom o poznání hůře. většinou se mi stane, že mě na ulici napadne super téma, o kterym bych mohl napsat, ale než dojdu domu, vim prdlačku o tom, co se mi chtělo rozebírat...

verdikt!

18. dubna 2007 v 9:36 | kalba a milda |  házení, Vážení!
!!! slyšte !!!
odporná porota se usnesla na tom, že výsledek všelidového hlasování bude respektovat, ba co víc, přijme jej za vlastní. tudíž můžeme srdečně blahopřát morfovi! hjooooooo, pííííísk, tlesky tlesk! a to z důvodu jeho vítězství...:)
už teď se pan vítěz může spolehnout, že nepřijde zkrátka, jen jsme se ještě plně nedohodli na finální podobě první ceny... už teď se ale ví, že nebude vážit méně, než pět kilo!
pro pořádek uvedu výsledné pořadí. platnost ku 18. 4. 007, 9:35, hlasování samozřejmě probíhá dál, avšak od této chvíle nesoutěžně...
  1. jaroslaf morf - 46% (23 hlasů)
  2. yeník todok - 20% = (10 hlasů)
  3. adolfucker - 16% = (8 hlasů)
  4. tess respect - 10% = (5 hlasů)
  5. original foto - 8% = (4 hlasové)

volejme sláva...

9. dubna 2007 v 15:07 | kalba |  házení, Vážení!
.. tři dni se radujme! kompletní foto contest je tady!!!
úvodem pár slov o soutěži: soutěží se v grafickém zpracování konkrétní fotky. možná jsem k tomu dal impuls svým posledním článkem, ale ledy se konečně hnuly a do final four se probojovali tři borci a jedna borkyně. a že to byla bitva lítá :))
nakonec jsme usoudili, že kalbí verze bude soutěžit taky a že o celkovém pořadí rozhodne diváctvo, kterýho se na tomhle blogu pohybuje nemnoho, ale o to to bude soutěž zajímavější. cenu jsme ještě nevymysleli, takže se celá soutěž trochu pohybuje v mezích mystična a tajemnosti...
no, je možný, že si teď někdo z vás řiká, jo, upravit fotku, to bych mohl taky zvládnout. meze se nekladou a hra může být znovu otevřena! zájemcům fotku rád zašlu a každý se může zapojit do druhého kola. tohle druhý kolo proběhne pouze za předpokladu, že se najdou další alespoň čtyři graficky zapálení jedinci, kteří o účast prijeví zájem. stačí to napsat do komentářů a připojit mail!

czasan again

7. dubna 2007 v 11:34 | text: kalba, fotou: kalba, tjůning: kalba |  házení, Vážení!
tak a je to tady. milosh vyhlásil foto contest, s tím, že kdo nejlíp upraví stávající fotku, něco dostane... taxem si nenechal tu příležitost ujít a taky si zkusil lehce něco poupravovat... ovšem vzhledem k tomu, že sem autorem fotografie a nejspíš zasednu v porotě, můj tuning bude s velkou pravděpodobností nesoutěžní. ani to tolik nevadí, protože, dámy a pánové... nečekejte nic světobornýho:)))