Květen 2008

alive player

31. května 2008 v 20:23 | cullba
aneb jak fungújet nedostatkem hudby omámená müsl:) na pédéefko seru, stejnak to nikdo něstahújet:D
Po tejdnu na škole v přírodě, kde signál byl jenom na parapetu, a to eště dost mizernej, sem, nemaje svůj oblíbenej přehrávač, došel nirvány ve spánku:
K ránu se mi zdál sen, v němž vystupovala v hlavní roli má toho času ještě současná přítelkyně, a kterej se celej odehrával v posteli. K tomu všemu nám odkudsi hráli Korn jejich akustickou verzi songu Coming undone. Tak sem teda po tejdnu zase slyšel něco málo reprodukovaný hudby. A zrovna ve spánku…
Korni dohráli a ze sna zvolna začly kamsi mizet svršky. Právě v tej chvíli mě nelidskym křikem probudili chlapci z vedlejšího pokoje, čímž učinili přítrž všem pikantním myšlenkám. Tak sem je šel aspoň trochu srovnat, holomky :))
Dík, kluci!
Já vim, že historka dneska trochu slabší, ale bohužel, nemůže bejt přece každého dne posvícení… příště to třeba bude lepčí!

na tolik věcí

26. května 2008 v 11:50 akce a reakce
... sem se chtěl eště zeptat a ejhle, už to asi vážně nestíham...
tak aspoň říkanka:

jeden pěknej obrázek

12. května 2008 v 22:43 akce a reakce
bloody hell... schéma, klasicky, jednoduše geniální :D
hned mi přijde plzeň poněkud jiná, dosud nepoznaná! ale pořád nádherná:)

CiB fórum

4. května 2008 v 15:01 aktivity i pasivity
málem bych zapomněl... v provozu je již nějakej čas fórum našeho divadelního uskupení! můžete tam najít něco informací o nás, o datech našich vystoupení a tak. a co tam nenajdete, na to se můžete hnedka zeptat! na CiB fórum tudy!