Červenec 2008

zmatek v řepě...

31. července 2008 v 15:45 | áčkoman kalebník |  slinty - bryndy - kidy
poznej hlášku z českýho divadelního představení, později i experimentálně natočeno: nápověda předem - jde o lakonickou odpověď na výrok "zatracenej, svinskej život!"
"já vim, je to celý takový... blbě složitý!"
no, kdo se naší kulturní scénou aspoň trochu pohybuje, nepotřebuje ani možnosti v podobě ankety. jen si lámejte hlavu, nápovědu už sem vyřknul:) a svý tipy můžete zvěčnit v komentářích, jinak se nedovim, jestli to někdo ví:))

českej hrad švihov

29. července 2008 v 16:58 | pan áčko |  akce a reakce
jo, byl sem tam a dokonce na to napsal i recensi. je na dvě části, poměrně rozsáhlá a přímo tady
aby nedošlo k mejlce - je to v sekci BLOG... yndžójdzec!

březová

15. července 2008 v 0:18 | křemenáč osika |  básničky a říkadla
píšeš že dobře se máš a zdravíš
napíšu taky vim co se sluší
vprostředku hry na kočku a na myš
snažíš se říct, že utíkat musíš
možná nejsem po čem toužíš
to se stane velmi lehce
nebo si mě nezasloužíš
čemuž se mi věřit nechce
jeden přijde druhej zmizí
je to jak na kolotoči
- jako pálit kůru z břízy -
mít tě rád snad není zločin
napíšu zas - jak začátkem máje -
vim co se sluší a co musim hrát
že už mam jinou že neni zájem
jenomže já prostě neumim lhát

HELLe

13. července 2008 v 19:18 | hellba |  adolfo a jeho texty
tuhle povídku možná někteří z vás už slyšeli, ale protože sklidila docela úspěch, nebudu si jí syslit na disku a pustim holku do světa. kdyby byl zájem: pdf
kdyby ne, čtěte zde:
jo a pokud nemáte ani zájem něco číst, doporučuju opustit tenhle blog, protože tady se v jednom kuse něco píše a co s tim dělat jinýho, než číst...?
"Hele, víš, já mam holku. Seznámili nás kámoši asi před dvěma tejdny a byla to ta chvíle, kdy si řekneš, jo, tak tahle buchta je přesně něco pro mě. Tak hrozně milá a citlivá, ale hlavně přesně ví, co potřebuju. Omlouvám se, je mi to líto!"
Líto… Odkud já to jenom znam? Dyť ona mluví jako frajer, ty vole. Buchta pro mě, takovej výrok bych přisoudil kdejakýmu pitomci, kterej sedí nad svým drinkem a celej večer sní o tom, jak sbalí tu nejhezčí kočku na baru. Ale mě tohle řekla dvaadvacetiletá holka, která poslední tři roky chodila s klukem, měla s nim hezkej citovej i tělesnej vztah a v podstatě spolu ty dva dodneška bydlí.

(h)eh

12. července 2008 v 9:56 | (k)alba |  slinty - bryndy - kidy
ja bych jel na výlet až bych brečel... třeba na volný odpůldne ještě něco stihnu vymyslet. klidně bych někde i přespal v divočině:) jen tak sebrat plavky, ručník, tropico od stanu, vzít auto, mapu a třeba by se namanula nějaká pěkná koupací lokace:) uvidíme!

to rádio! aktualizováno (dvakrát)

11. července 2008 v 9:24 | kalbaaa |  slinty - bryndy - kidy
ještě, že ho tady v tý práci máme, co já bych si bez něj počal... kdyby tu nebylo, nedozvěděl bych se, že "po studeném počasí posledních dnů nás budou na konci července opět prohánět tropické teploty".
tak si ale, chaso, udělejte jasno! příklad - je "zima" (á propos... zima... sem už měsíc na sobě neměl dlohý gatě, ale je zima prej) tak lidi škemraj, aby bylo teplo. tak teda jo, slunci se nad náma ustrne a začne pálit jako o život. a pak všichni hořekujou, jakej je nesnesitelnej pařák (u nás se řiká pažák) a že se to, tývé, nedá vydržet. zvláštní druh tenhleten člověk... něco usilovně chce a když to konečně dostane, nadává, že to je nahovno a že ať se ten počas bláznivej zas fofrem vrátí do starejch kolejí...
a to jako si nemyslete, že mě se sedí nějak pohodlně v tý šestistěný plechový boudě, když venku je příjemných sedmatřicet... a stěžuju si? já, válečný invalida a kripl! hekám snad? otravuju tím někoho? :))
update v jedenáct: plzeňský a varský švestky testujou dvojkolky segway. chtěj vědět, jestli se jim to vyplatí. jedna taková sranda totiž přijde na čtvrt mega. kontrujou tim, že je to absolutně ekologický. kluci policejní, dybyste si radši koupili další kola! ty sou taky totálně ekologický, za cenu jedný segwayky jich máte hned skoro tucet a ke všemu, a v tom vidim největší plus, přispíváte k udržení vlastní kondice. o čemž by někteří z vás asi měli uvažovat, kolikrát vidim měšťáka, kterej by se za mnou fakt nerozběhnul...
update před sedmou: taxem se od kolegy strážníka dozvěděl, že policejní bycigl stojí bratru 90 klacku, a proto uvádím na pravou míru - "... za cenu jedný seagwayky jich máte možná i tři :D :D a ke všemu, ..."
čili se omlouvám za planej poplach, ale když to v tom rádiu řikali, úplně mě to zdvihlo ze židle (v pozitivním smyslu:D ) a od srdce sem se zasmál:) ale že za blbý kolo pro příslušíka (včetně všech náležitostí - helma, špecielní oděv a podobný vyfikundace) je možný vypláznout skoro kilčo, to by mě ani ve snu nenapadlo! komu čest, tomu čest...

takovej šupec...

8. července 2008 v 13:49 | kakalba
tak si tu sedim v tý svý kukani v půjčovně na vipernitzský a pohoda. ze všech světovejch stran, do kterejch mam rozhled (sever, vychod, jih) všude pohodička. no jo a pak když vylezu odpřáhnout autopřepravník, kterej mi právě přijel, od bavor se hnala taková mráka... a teď ta sprška, no blaho. doufam, že v takovym počasí si pro vozejk nikdo nepřijede...

to mi řekněte

6. července 2008 v 13:55 | k_lb_ |  slinty - bryndy - kidy
... co tady hledate? za den vas sem dorazi skoro 50 (coz neni zas tolik v porovnani s ruznejma billisheckmilaseck.blog.cz, ale ani uplne malo) a komentar za ctyri dny jedinej.... ma to vubec jeste cenu se namahat a neco psat? jestli ja se na to zvolna nevyseru....
no ale tak este vam nalozim muziky, ktera mi ted krágluje winampa:
tak napřed bych tu měl all shall perish. tech grindcore jak cyp.

dale prosim genghis tron. a ty barevny trubice meli i tedka naposledy na sedmicce. mazec jako vino! black - math - grind?


job for a cowboy - hej kauboji, kdo ti šil širák, frajere?? grajndkór!


no a tenhle klipek nam pekne demonstruje tu situaci, kdy usilovne hledame neco lepsiho a ve finale potom zjistime, ze nejlepsi, co nas mohlo potkat, uz je davno v prdeli... sou to suicide silence - screamo deathcorejo a este do petice - mam tady bring me the horizon. kluci sice vypadaj jako pekny emosracky, ale kdyz to clovek posloucha z disku a nemusi na ne kooukat, je to docela fajn scrEaMO death metalcore.


vyhrocení

3. července 2008 v 12:11 | hrotič pán |  akce a reakce
jak už to bejvá, nebyl bych to já, abych si závěr školního roku trochu nezpříjemnil. cigistock proběhl v pohodě, spánku málo, ale zato dost hudby a zábavy. nebudu hodnotit, jako čtvrtině organizačního týmu mi to úplně nepřísluší, fest nechť posuzují návštěvníci.
dál tam byla Chotěboř, hnedka druhej den. spánku možná ještě míň, ale zábavy, divadla a alkoholů přehršel. za těch zhruba 500 kilometrů sem se naučil couvat s vozíkem, což je docela novej skill z mojí strany. sem na sebe hrdej:D nemá za mák smyslu průběh festivalu popisovat, poňáč (plzeňské argot jak cyp) kdo tam byl, ví a kdo tam nebyl, nemůže nikdy pochopit, jak je to zábavná akce:)
no a včera Genghis tron + Kombucha na sedmičce. no a tam sem získal další "skill". jestli se dá skillem nazvat to, že sem byl autem v Praze prvně a našel všechno v klidu. až cestu zpět sme si vinou nepříliš přehlednýho značení prodloužili, ale nakonec všechno dopadlo výborně. triko je hustý, akorát fredy má to samý, no, jenže to druhý světlý neměli v esku a já nic jinýho nosit nemůžu... tak holt budem jako teplý bráchové (z toho jeden plešatej a druhej s parukou:D), s tim nikdo nic nenadělá:D aspoň, že morbi má černý... kolem toho ale byly taky trochu rozbroje:)
no a dneska bych se šel vycachtat. nejdřív ale budu muset ukončit pracovní výkon. ale eště bych šel, byl sem letos jen jednou a než nám začnou ty bouřky a kroupy a přívalový deště a kdoví jaká čina eště, chtělo by to přiživit. tak přežijte výkyvy počasí ve zdraví a požehnání! a já se zapojím zpět do pracovního procesu! zatim buřt:)