Září 2008

koncert jako víno!

16. září 2008 v 16:41 | pan rypák alba |  akce a reakce
a máme tu opět jeden všepísničkářskej slet. jako se sokolové v dobách své největší slávy slétali, tak se nyní slétáme my, příznivci, vyznavači a hlavně vyhravači folk/punk/accoustic/thrash metalu! brum brum. bude to sekec šrumec na holec prdelec:) tady je plakát k tomu slavnýmu večíru a prosimvás, začíná to !!! v osm !!! pořadí zatím není, respektive je pouze v mé hlavince a tam se taky zrodil geniální plán. ale s tim se seznámíte až na místě, abyste měli nějakou motivaci dorazit!
poloha klubu (je to poloha "přímo v centru") je zcela ideální. do města v pátek večer mířívá většina lidí a z la salsy je to všude coby kamenem dohodil, tramvaje tu jezdí, trolejbusy, autobusy taky, noční se tu dokonce všechny potkávaj a čekají na sebe, no co víc si přát? pečená kuřata totiž sama nelétají do huby ani v alcronu, takže na tom budem vlastně úplně nejlíp, jak to bude možný:) což je skvělé! 40 centů za vstup, to je láce, a nakonec... umělci z prahy (Nikola Brasko a Dominik Kotyza, vlastně skoro i Paich) musej taky za něco přijet, žejo. no a místní umělci (Duo Pepa, adolpho s Wrckem) za ty plzeňský karty taky něco zaplatili, no ne? :)))
no a když by někdo chtěl snad dorazit jen na adolfovo vystoupení, napovím, že to nebude tak docela možné... a mo(u)dří už vědí:)))

váš starej dobrej adolpH:)

byl sem na Trutnově

1. září 2008 v 19:08 | kalbanius |  akce a reakce
a report z této veselice se dá najít na novym blogísku :))
a aby to nebylo jen takový smutný, když nám začíná ten novej školní rok, tak tady máte DJ Arnoštka, on je prostě božíí:))